Orbisan Polskie Biuro Podróży Tarnobrzeg

Saluti Roma czyli wycieczka lotnicza Rzym i Watykan

Program wycieczki:
Dzień 1 - Zbiórka na lotnisku, przelot do Rzymu, transfer do hotelu.

Dzień 2 - Śniadanie i zwiedzanie miasta, które rozpoczniemy od jego części starożytnej. Odwiedzimy Kościół San Clemente i zejdziemy do poziomu z IV w., a potem jeszcze niżej do domu konsula Flawiusza Klemensa z I w. po Chrystusie. Następnym punktem programu będzie wizyta w Koloseum (zwiedzanie także wewnątrz) i na Forum Romanum. Udamy się również na wzgórze Kapitol, a zwiedzanie zakończymy w Panteonie, który jest jedną z najlepiej zachowanych budowli z czasów starożytnego Rzymu. Czas wolny, w trakcie którego dla chętnych wieczór włoski w stylowej rzymskiej restauracji z fragmentem przedstawienia operetkowego (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg (przejazdy komunikacją miejską, w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu).

Dzień 3 - Po śniadaniu przejazd do Watykanu. W programie: Ogrody Watykańskie, które są najbardziej urokliwym i niepowtarzalnym miejscem w samym sercu Watykanu, Muzea Watykańskie ze słynną Kaplicą Sykstyńską, Bazylika św. Piotra, a także wizyta przy grobie św. Jana Pawła II. Następnie czas wolny i powrót do hotelu na nocleg (przejazdy komunikacja miejską). Po południu przejazd na taras widokowy na wzgórze Pincio. Czas wolny, a dla chętnychwieczór włoski(płatny dodatkowo). Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu).

Dzień 4 - Po śniadaniu przejazd do Watykanu, gdzie będziemy uczestniczyć w niedzielnym nabożeństwie Anioł Pański (podczas pobytu Papieża w Rzymie). Następnie zwiedzanie Rzymu barokowego: Plac Navona, Plac Hiszpański, Fontanna di Trevi, Kwirynał, zwiedzanie zakończymy na Placu Barberini ze słynną Fontanną Trytona. Czas wolny i powrót do hotelu na nocleg (przejazdy komunikacja miejską).

Dzień 5 - Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko i przelot do Polski

Szczegóły:
Orbisan Polskie Biuro Podróży
ul. Mickiewicza 16, 39-400 Tarnobrzeg
tel. 15 822 62 49, 15 822 25 13

Aktualne ceny i terminy dostępne są na naszym portalu www.ORBISAN.pl

TOP